ScrollToTop

Reference

Firma godna polecenia. Szybko , sprawnie olbrzymi sukces w ustaleniu majątku ukrytego przez mojego męża. Rewelacyjna obsługa, stały kontakt telefoniczny. Współpraca z równie dobra kancelaria Prawna w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona .Sprawa wygrana dzięki ich pomocy.

Halina


Mimo tego że nie zamieszkuje na terenie Polski tylko we Frankfurcie wspaniale współpracowało mi się z firma. Moj małżonek mieszka w Kielcach, będąc za granica dowiedziałam się ze ma on kochankę… Pod moja nie obecność kupił we wsi pod Kielcami dom dla niej. Detektywi ustalili wiele cennych dla mnie informacji m.in kiedy i jaka kwotę mąż wyprowadził z konta za zakup tego drogiego prezentu dla swojej ukochanej którą nazywał “tylko znajoma”. Wiedziałam również kiedy dokładnie montował liczniki i wodomierze w jej nowym domu. pomimo ze pilnował się i ukrywał w nocy samochód za jej domem i tak udało się zebrać dowody na to ze przebywa on notorycznie u kochanki. Ogromnie dziękuje firmie pani Taneckiej, udało mi się wygrać sprawę rozwodowa z orzeczeniem o winie męża, dostałam alimenty na siebie i na dzieci, teraz co płaci za nasze krzywdy, mało tego udało się dodatkowo wykazać ze dysponuje on majątkiem dodatkowym, a jego kochanka była głównym świadkiem w sprawie. nie miała nawet jak udowodnić, że dysponowała ona większymi kwotami pieniędzy w okresie kiedy dom został kupiony jak i podczas kosztownego remontu. Cala jej rodzina miała zeznawać i pomoc wybrnąć z opresji ale każdy zeznawał co innego i nic nie zostało potwierdzone tak jak ostrzegała. Polecam ta firmę w 100% !!! każdej osobie która ma problemy. Sprawa rozwodowa okazała się sukcesem a na sprawie o podział majątku miałyśmy z moja Panią adwokat niezły koncert życzeń. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam!

Ela


Moja sprawa była dość trudna, ponieważ żona nie wiedząc jak ma się mnie pozbyć ze swojego życia wymyśliła i oskarżyła mnie o molestowanie naszej córki. Nic gorszego chyba nie mogło mnie spotkać. Byłem załamany i bałem się że stracę swoje jedyne dziecko. Sprawa była na tyle poważna że dostałem zakaz widywania dziecka. Dla mnie jako ojca był to największy cios widząc moja córkę, która płacze i krzyczy że chce do taty… Detektyw Partner bardzo wpłynął na dalszy przebieg całej tej chorej historii która zniszczyła mnie bardzo jako człowieka. Chce za to podziękować. Moja sprawa w końcu zmierza w kierunku prawdy. Sam nie dał bym sobie rady, tym bardziej że miałem wszystkiego dość. Polecam to biuro detektywistyczne wszystkim zrezygnowanym osobom. xx.

Neonstrad1974


Z moja córka działo się coś złego, podejrzewałam jako matka że córka nie mówi mi wszystkiego. Dzięki pani Taneckiej dowiedziałam się że spotyka się ona z kimś kto w jej życiu w ogóle nie powinien był się pojawić. Moje dziecko zakochało się z księdzu… Człowiek ten zwyczajnie wykorzystywał jej ufność, którą go obdarzyła. Po ustaleniach udało mi się odizolować moje dziecko od tego człowieka. Córka przypłaciła to wieloma problemami, również na tle psychicznym ale wspólnie udało się nam się razem z panią detektyw zdziałać tyle że dzisiaj córka mi za to dziękuje. Powoli obie wracamy do równowagi. I bardzo, bardzo, chce za to podziękować! Jako matka nawet nie mam słów żeby opisać ile pomoc pani Taneckiej dla mnie znaczyła. Jeszcze raz dziękuje!

IwonaMas


Dobry wieczór. Problemy z pracodawcą spowodowały że skorzystałem z pomocy detektywa. Trafiłem niestety na osobę który wysługiwał się ludźmi, zarabiając na tym duże pieniądze. Wypłatę dostałem raz a później tylko słyszałem ze nie ma kasy itd. Ile można pracować za darmo? Chciałem tylko odzyskać swoje pieniądze na które ciężko zapracowałem. Udało się a przy okazji wyszło jeszcze kilka innych przekrętów szefa. Dzisiaj już tam nie pracuje ale chociaż dzięki ustaleniom detektywa jestem z pracodawca na czysto i nie musze ciągle prosić się o to, co tak naprawdę należało mi się od początku. Polecam.

Piotrek83


Kiedy zgłosiłem się do biura pani Taneckiej byłem na skraju załamania nerwowego. Trochę zeszło mi z tym aby przekonać się do tego rodzaju pomocy. Kilka dni później miałem dowody na to że żyłem z osobą, której w ogóle nie znałem. Zmarnowane tyle lat… Gdybym wcześniej się zdecydował na pomoc detektywa zaoszczędziłbym sobie wielu przykrych chwil. Na szczęście dzięki pani Taneckiej to już za mną. Polecam każdemu kto nadal się zastanawia.

afałW


Zleciłam ustalenie dochodów męża oraz odzyskanie danych z laptopa i telefonu tej firmie. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego rezultatu, mam bardzo mocne dowody dzięki temu. Poznałam drugą twarz męża. Firma działa bardzo sprawnie , skutecznie, bardzo profesjonalnie . Podejście do klienta jest widać dla nich bardzo ważne, słuchają uważnie wykonują swoje obowiązki sumiennie. Współpraca okazała się być bardzo dla mnie satysfakcjonująca. Polecam każdemu kto potrzebuje wynająć profesjonalne biuro detektywistyczne. Korzystałam wcześniej z pomocy innych firm , ale nic mi konkretnego nie ustalili , przyszłam do firmy i otrzymałam wykonane zlecenie na 100 %. Dziękuje Państwu i jeszcze raz gorąco polecam każdemu.

Ania


W wielką przyjemnością mogę polecić tą firmę , uważam że to najlepsza firma detektywistyczna w Polsce. Uczciwe podejście do problemu , bez rzekomego udawania pracy lecz praca z efektem. Zapłaciłem niewiele za ich pomoc, a dostałem wygraną w życiu. Ustalili dochody mojej żony, podali dane jej utrzymanka wszystko miałem bez żadnego problemu. Dla każdego kto chce informacji polecam tych ludzi. Wywiedzieli mi się tez o przeszłości utrzymanka , okazało się ze czysty nie jest. W końcu mam potwierdzenie ze zabraniała mi kontaktów z moimi dziećmi bo miała nowego “tatusia”. Teraz sąd pozwolił mi na kontakty z moimi dziećmi na moich warunkach i oczywiście bez tego jej faceta. Z dumą zabieram synka i córcie, oddaję je po kilku dniach bo z tymi dowodami będzie miała problemy bo jak wspomniałem kochanek nie jest taki czysty. Jak zmienię prace będę wnioskował o pobyt dzieci ze mną. Dzięki tej firmie mam lepsze życie. Czekałem przez 7 lat aż coś się zmieni , odważyłem się na wynajęcie firmy Pani Taneckiej i już po tygodniu wiedziałem na czym stoję. Po kilku dniach wyjętych z życia wróciłem i zacząłem walczyć. Wszystkim polecam, jak szukacie skutecznych ludzi to polecam z czystego serca ta firmę. W ramach wdzięczności pisze ten komentarz, ale to za mało…. Dzięki!!!!

Krzysztoff


Składam wielkie podziękowania dla zespołu firmy Tanecka & Partnerzy, a w szczególności dla Pani Eweliny Taneckiej za jej pomoc i życiowe podejście do problemu. Wszystkim polecam współpracę z tą firmą. Mój mąż , którego kochałam mnie zdradzał , gotowa byłam mu to wybaczyć ,ale kiedy detektywi przekazali mi dowody i słyszałam na własne uszy jak rozmawiał z kochanką a potem ze mną i jak kłamał zdecydowałam mimo 10 lat razem ,że nie chcę być dłużej oszukiwana i nigdy już nie będę mu ufać. Zmieniłam miasto , adres , pracę zaczęłam wszystko od nowa, wniosłam o rozwód, czekam na pierwszy termin, lecz z tymi dowodami czuję się mocna na tyle żeby stawić temu czoło. Mam wszystko zdjęcia ich , adresy jego kochanki , i inne bardzo mocne dowody. Jestem bardzo zadowolona z pomocy biura , pomogli mi stanąć na nogi kiedy bardzo potrzebowałam wsparcia, pomocy, zrozumienia. Szybko , sprawnie , dyskretnie, wspaniali specjaliści. Konkretni ludzie , oby takich wspaniałych ludzi tak pracujących więcej w Polsce. Współpraca z tą agencja detektywistyczna to czysta przyjemność mimo faktu ,że byłam załamana. W mojej ocenie lepiej znać okropną prawdę niż żyć w obłudzie. Dziękuje wszystkim , Pani Ewelino jest Pani Wielka!

Joasia25


Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Taneckiej. Pełen profesjonalizm. Dzięki niej miałam dowody ze mój mąż mnie zdradza.

Andzelika


Podejrzewałem ,że moja żona spotyka się z innym mężczyzną, mamy 4 letnie dziecko. Potrzebowałem dowodów, nie mogłem przez to spać tygodniami. Zgłosiłem się do biura Pani Taneckiej , pomogli mi ustalić z kim , zgromadziliśmy dowody w zaledwie kilka godzin już wszystko wiedziałem. Podziw dla profesjonalizmu biura. Polecam wszystkim , szybko sprawnie , pomoc psychologiczna i prawna w jednym. Rewelacja!

Jarek


Szybko, solidnie jestem bardzo zadowolony , wygrałam sprawę , dostarczyli profesjonalnych materiałów. Dziękuje za otwarcie mi oczu!

Jakub