ScrollToTop

About us

Modliszka24 to koncesjonowana agencja detektywistyczna , która powstała z pasją dla zawodu detektywa. W skład grupy licencjonowanych detektywów firmy Modliszka24 wchodzą świetnie przygotowani do zawodu detektywa agenci posiadający licencje detektywistyczne, ochroniarskie, pozwolenia na broń, doświadczenie nabyte w wydziale kryminalnym policji ,niezbędne przygotowanie do zawodu detektywa , szkolenia z zakresu psychologii i pracy operacyjnej w terenie , oraz niezbędne narzędzia pracy o wysokim standardzie.

Modliszka24 kieruje ofertę szerokiego wachlarzu usług detektywistycznych do osób zwłaszcza młodych , które często nie wiedzą gdzie skierować się po pomoc w pierwszym momencie , oraz potrzebują szybkiej , profesjonalnej i doraźnej pomocy. Grupę detektywów agencji detektywistycznej Modliszka24 tworzą detektywi , których motto brzmi :” zawsze osiągamy cel” dlatego zawsze stoimy razem z naszym klientem po tej samej stronie barykady by mógł po realizacji zlecenia być w pełni zadowolony z naszej pracy , osiągnąć własny cel ,co w efekcie skutkuje tym ,że posiadamy doskonałe referencje.

Rozwój dzisiejszej technologii jest postępowy w związku z czym korzystamy zawsze z najnowszych rozwiązań w dziedzinie sprzętu elektronicznego i detektywistycznego, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach w dziedzinie informatyki śledczej. Nasz klient dzięki bezpłatnej konsultacji może już na wstępie uzyskać szereg cennych informacji , włącznie ze wskazaniem wszelkich kroków prawnych , który pomoże wypracować finalne zamierzony cel. Tkwimy w poczuciu ,że zawsze naszym zadaniem dla dobra naszego klienta jest wykonanie czynności detektywistycznych dyskretnie , zawsze na zasadzie pozostawania niezauważonym dla sub- obserwowanego, co wpływa na większą skuteczność pracy operacyjnej.

Profesjonalizm naszej pracy bazuje na kryterium zebrania skutecznego i niepodważalnego materiału dowodowego dla klienta , który otrzymuje go w formie sprawozdania końcowego z czynności detektywistycznych. Skuteczność nie jest szybkim , emocjonalnym działaniem, a rzetelną , dyskretną oraz profesjonalną realizacją zleceń. Materiał dowodowy zebrany w czasie trwania czynności detektywistycznych z Modliszka24 w pełni mogą być wykorzystywane na potrzeby sądowe, świadczymy pomoc w sprawach sądowych. Nasz klient zawsze otrzymuje oprócz realizacji zlecenia opiekę prawną oraz psychologiczną , która jest bardzo istotna z naszego doświadczenia. Usługi detektywistyczne Modliszka24 wykonujemy na terenie województwa świętokrzyskiego , małopolskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, lubelskiego , łódzkiego, śląskiego, dolnośląskiego.

Ofertę świadczonych przez nas usług detektywistycznych kierujemy również do Polonii przebywającej na terenie Niemiec , Wielkiej Brytanii, oraz Francji. Posiadamy stosowne ubezpieczenie OC na terenie Unii Europejskiej. Obsługujemy klienta anglojęzycznego. Siedziba firmy Modliszka24 znajduje się w centrum Kielc , róg ulicy Sienkiewicza. Posiadamy wpis do rejestru działalności regulowanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o numerze RD81/14, oraz licencji nr.0000033 Wydanych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.